Nowa klinika ESTELL-to już druga klinika w Warszawie

< 1 min
21/03/2022

W budynku Forest przy ul. Burakowskiej 14 – otwieramy nowy health&beauty concept! To już druga klinika Estell w Warszawie
Na styku trzech dzielnic – Śródmieścia, Woli i Żoliborza, w kameralnej i zielonej przestrzeni campusu biurowego Forest, już 28 marca powitamy pierwszych Pacjentów! Nowa Klinika Estell w kompleksowy sposób będzie odpowiadać na ich wszystkie potrzeby z zakresu medycyny i stomatologii estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Najlepsi lekarze i eksperci, najnowsze technologie, indywidualne procedury oraz oryginalne terapie łączone w znanej i cenionej jakości premium spod znaku Estell – tego mogą spodziewać się Goście w naszej nowej Klinice.

Przy Burakowskiej 14 do dyspozycji Pacjentów będzie aż 7 gabinetów w których najskuteczniejsze zabiegi przeprowadzać będzie 5 lekarzy różnych specjalizacji zajmujących się medycyną estetyczną, 10 stomatologów i 2 ekspertów kosmetologów. Innowacyjne technologie laserowe, skuteczne procedury anti-aging, przywracające zdrowie i komfort zabiegi z zakresu dermatologii i stomatologii, propozycje medyczne i kosmetologiczne modelujące ciało, i… wiele, wiele innych. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty: kliknij tutaj 

Nasz cel? By wszystkie potrzeby zdrowotne i urodowe naszych Gości były spełnione, a poczucie satysfakcji i zadowolenia – towarzyszyło im jeszcze długo po opuszczeniu gabinetu.

Jakość bez kompromisów, niesamowity komfort i bezpieczeństwo  – zapraszamy do Kliniki Estell przy Burakowskiej 14. Do zobaczenia!