Otwarcie Kliniki ESTELL w Domu Mody Klif

2 min
27/07/2022

19 lipca została otwarta nowa klinika medycyny estetycznej i stomatologii ESTELL w Domu Mody Klif. To nowe miejsce na medycznej mapie Warszawy, ukierunkowane szczególnie na szeroko pojęte zdrowie kobiety i jej najbliższych.

W nowej placówce ESTELL klienci będą mogli skorzystać z bogatej oferty zabiegów z zakresu medycyny estetycznej twarzy i ciała, wykonywanych za pomocą nowoczesnych urządzeń, m.in. multifunkcyjnej platformy laserowej. Podczas śniadania prasowego inaugurującego działalność nowej kliniki medycyny estetycznej i stomatologii ESTELL obecni byli specjaliści, a także Miss Polski 2022 – Aleksandra Klepaczka współpracująca z kliniką ESTELL.

Klinika ESTELL Klif – nowa jakość medycyny estetycznej

W placówce ESTELL Klif do dyspozycji klientów będzie wiele usług nie tylko z zakresu medycyny estetycznej, ale również kosmetologii i dermatologii. Poza klasycznymi zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak mezoterapia czy toksyna botulinowa, dostępna będzie szeroka oferta zabiegów biostymulujących, które w naturalny sposób przywracają młody i zdrowy wygląd skóry. W obszarze dermatologii pacjenci będą mogli skorzystać z leczenia chorób skóry np. usuwania zmian naczyniowych, redukcji blizn potrądzikowych oraz badania i usuwania zmian skórnych wraz z badaniem histopatologicznym. Jako jedno z nielicznych miejsc w Warszawie, klinika ESTELL Klif jest wyposażona w wideodermatoskop – urządzenie umożliwiające dokładne, komputerowe badanie znamion.

–Najciekawszym urządzeniem w naszej klinice jest unikalna multifunkcyjna platforma laserowa , w którym zastosowano nowoczesną technologię laserowego odmładzania skóry – to jedyny laser na świecie, który umożliwia wykonywanie zabiegów od strony śluzówki jamy ustnej. W ofercie znalazło się również mnóstwo zabiegów kosmetologicznych wykorzystujących najnowocześniejsze technologie modelowania sylwetki, ujędrniania skóry twarzy i ciała oraz zabiegów rewitalizujących. Zaliczają się do nich m.in. kriolipoliza – zabieg do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej poprzez jej wymrażanie, drenaż limfatyczny w połączeniu z masażem próżniowym do modelowania sylwetki oraz usuwania zastojów limfatycznych w organizmie. Dostępne będzie również nowoczesne urządzenie wykorzystujące energię mikroigłowej fali radiowej, która niezwykle skutecznie ujędrnia skórę twarzy i ciała. Ponadto pacjenci będą mogli wykonać u nas szeroką gamę zabiegów rewitalizujących i oczyszczających na twarz, min. hydradermabrazja, zabieg oczyszczająco-rewitalizujący wykorzystujący zjawisko hydrodermabrazji, czy zabiegi manualne DEMAQUEST – komentuje dr n. med. Krzysztof Jakubowski, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej, kierownik medyczny ESTELL.