Początek wiosny z Kolorami Kobiet i Radiem Kolor

< 1 min
02/06/2022

Za nami dwa spotkania w Teatrze Sabat poświęcone temu, co lubimy najbardziej… czyli różnym barwom i stronom kobiecości. Dr Katarzyna Dąbrowska oraz… nasze Pacjentki – cudowne kobiety, które nam zaufały, czyli Małgorzata Różczka i Jola Czaja.

Na spotkaniu organizowanym przez Radio Kolor rozmawialiśmy o zdrowiu, modzie, dobrym samopoczuciu i o tym, co my kobiety możemy i co powinnyśmy robić dla siebie. Dużo uśmiechu, wymiany opinii i doświadczeń, a chwilami bardzo osobistych wyznań. Nie brakowało wzruszeń i emocji, ale najważniejsza była niezwykła kobieca energia i inspirujące wypowiedzi osób, które pomimo że na co dzień funkcjonują w zupełnie różnych światach, mają ze sobą wiele wspólnego i z filozofią Estell również: w medycynie estetycznej, jak w życiu – szukają mądrych, dobrych i pięknych rozwiązań!

O faktach i mitach na temat naszej szafy i stylu w barwnej rozmowie z Radiem Kolor skradła serce publiczności Jola Czaja.

Nasza Dr Katarzyna Dąbrowska rozmawiała o dobrych i złych stronach naszych nawyków pielęgnacyjnych i naszego sposobu życia oraz o tym, czego szukać w medycynie estetycznej i jak mądrze wybierać osoby i miejsce w którym kompleksowo zadbają o dobrą kondycję i piękno tego największego ludzkiego organu.

O tym, czym jest smart aging i ile w nim filozofii życia, mówiła zarówno Pani Doktor, jak i Magdalena Różczka, dla której medycyna estetyczna, jak wszystko w życiu musi mieć w sobie naturalność i najwyższą  jakość.  Dlatego Magda wybrała Estell.

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za cudowne spotkanie i zapraszamy do Estell.