Sprzęt

Plasma IQ jest włoskim urządzeniem wykorzystywanym w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej.

Plasma IQ jest nieinwazyjnym i bezpiecznym urządzeniem wytwarzającym i wykorzystującym mikrowiązki plazmy powodując obkurczanie...

MONA LISA TOUCH to innowacyjne urządzenie wykorzystywane do regeneracji i odmłodzenia miejsc intymnych kobiet.

MONA LISA TOUCH firmy DEKA to innowacyjny laser stworzony z myślą o pięknie i...

HARMONY XL ALMA LASER wykorzystuje najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku medycyny estetycznej wykorzystujące wąskopasmowe światło pulsacyjne.

HARMONY XL ALMA LASER wykorzystywany jest przy zabiegach resurfacingu, peelingu laserowego, epilacji oraz nieablacyjnego...

Tylko w Estell innowacyjne urządzenie w profilaktyce anty – aging. Z300 to najnowsza wersja urządzenia do TERMOLIFTINGU z ulepszonym systemem chłodzenia głowicy, umożliwiającym wydłużenie czasu emisji światła podczerwonego, co wpływa na lepsze efekty zabiegu.

ZAFFIRO to urządzenie, które korzysta ze światła podczerwonego, peelingu wodnego oraz nowoczesnej kamery pozwalającej na wykonanie...

ICOONE to innowacyjne urządzenie, które oddziałując na tkankę łączną skutecznie likwiduje różne niedoskonałości skóry i ciała. ICOONE jest jednym z najnowszych urządzeń stworzonym do stymulacji skóry.

Wskazania do zabiegów urządzeniem ICOONE: cellulit rozstępy głęboko zlokalizowane złogi tłuszczowe miejscowe otłuszczenia (bryczesy,...

Karboksyterapia polega na wstrzykiwaniu ściśle kontrolowanych dawek dwutlenku węgla w wybrane obszary skóry twarzy i ciała.

Karboksyterapię po raz pierwszy zastosowano we Francji, w 1932 r. Tę znaną i cenionę...

Zabiegi z wykorzystaniem lasera VECTUS zapewniają trwałe usuwanie owłosienia.

Epilacja, czyli trwałe usuwanie owłosienia, jest zabiegiem powszechnie wykonywanym. W klinice ESTELL zabiegi epilacji...

Fala uderzeniowa STORZ to innowacyjne rozwiązanie przeznaczone do skutecznego zwalczania cellulitu i poprawy jędrności skóry.

Leczenie Falami Akustycznymi (Acoustic Wave Therapy – AWT) to nowoczesna i niezwykle skuteczna metoda...

Leczenie światłem w służbie zdrowia i urody. Rewelacyjność terapii LED przejawia się w ogromnym spektrum działania oraz wysokiej skuteczności.

Leczenie światłem jest naturalną i nieinwazyjną metodą terapii, będącą działem medycyny klasycznej, a nie...

CO2 jest laserem frakcyjnym. Służy do usuwania blizn trądzikowych, zanikowych, przerosłych blizn pourazowych oraz rozstępów skóry.

Wskazania do zabiegów laserem CO2: zmarszczki i zwiotczenie skóry zmarszczki i worki pod oczami...

PELLEVE służy odmłodzeniu skóry i utrzymaniu jej dobrego wyglądu. W odróżnieniu od innych laserów, PELLEVE umożliwia przeprowadzenie kuracji nie tylko latem, ale o dowolnej porze roku.

PELLEVE wykorzystując energię fali radiowej (RF), tzw. radiofrekwencję, pobudza skórę do produkcji kolagenu. Urządzenie jest...

Urządzenie Geneo™ to przełomowa technologia firmy Pollogen, która wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu, zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych: złuszczanie, wchłanianie składników odżywczych i dotlenienie skóry.

GeneO™ to przełomowa technologia Microbubble Energy 3 w 1, która oferuje kompletną pielęgnację skóry,...
Głowice SMART w technologii ONDA emitują fale elektromagnetyczne o częstotliwości 2,45 GHz, które są...