PL EN

Sprzęt

ALMA LASER

HARMONY XL ALMA LASER wykorzystuje najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku medycyny estetycznej wykorzystujące wąskopasmowe światło pulsacyjne.

Z300 (następca Zaffiro)

Nowość! Tylko w Estell innowacyjne urządzenie w profilaktyce anty - aging. Z300 to najnowsza wersja urządzenia do TERMOLIFTINGU z ulepszonym systemem chłodzenia głowicy, umożliwiającym wydłużenie czasu emisji światła podczerwonego, co wpływa na lepsze efekty zabiegu.

ICOONE

ICOONE to innowacyjne urządzenie, które oddziałując na tkankę łączną skutecznie likwiduje różne niedoskonałości skóry i ciała. ICOONE jest jednym z najnowszych urządzeń stworzonym do stymulacji skóry.

VENUSIAN

Karboksyterapia polega na wstrzykiwaniu ściśle kontrolowanych dawek dwutlenku węgla w wybrane obszary skóry twarzy i ciała.

VECTUS

Zabiegi z wykorzystaniem lasera VECTUS zapewniają trwałe usuwanie owłosienia.

STORZ

Fala uderzeniowa STORZ to innowacyjne rozwiązanie przeznaczone do skutecznego zwalczania cellulitu i poprawy jędrności skóry.

SMARTLUX

Leczenie światłem w służbie zdrowia i urody. Rewelacyjność terapii LED przejawia się w ogromnym spektrum działania oraz wysokiej skuteczności. 

LASER CO2

CO2 jest laserem frakcyjnym. Służy do usuwania blizn trądzikowych, zanikowych, przerosłych blizn pourazowych oraz rozstępów skóry.

PELLEVE

PELLEVE służy odmłodzeniu skóry i utrzymaniu jej dobrego wyglądu. W odróżnieniu od innych laserów, PELLEVE umożliwia przeprowadzenie kuracji nie tylko latem, ale o dowolnej porze roku. 

MAXIMUS

MAXIMUS poprawia napięcie skóry, daje natychmiastowy efekt liftingu oraz modeluje twarz i ciało.

MONA LISA TOUCH

MONA LISA TOUCH to innowacyjne urządzenie wykorzystywane do regeneracji i odmłodzenia miejsc intymnych kobiet.

PLASMA IQ

Plasma IQ jest włoskim urządzeniem wykorzystwanym w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej.

 

 

GENEO

Urządzenie Geneo™ to przełomowa technologia firmy Pollogen, która wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu, zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych: złuszczanie, wchłanianie składników odżywczych i dotlenienie skóry.