Walentynkowy poradnik

2 min
11/02/2019

Walentynki to szczególny czas, który celebrujemy razem z ukochaną osobą. Już dziś przygotuj się do tego wyjątkowego dnia i skorzystaj z nowoczesnych zabiegów kosmetycznych w naszej klinice z rabatem 25%. Zabiegi pozwolą błyskawicznie przygotować Twoją skórę do tego szczególnego wieczoru oraz kompleksowo zadbać o urodę. Pod okiem najlepszych specjalistów oraz przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i profesjonalnych preparatów, odzyskasz dobre samopoczucie i pewność siebie oraz przywrócisz skórze młodość i blask.

Błyskawiczne upiększenie

Bez wątpienia najpopularniejszym i najbardziej docenianym przez Pacjentki ESTELL zabiegiem bankietowym, idealnym przed wieczorną randką, jest zaawansowany zabieg rewitalizująco-dotleniający z wykorzystaniem ultradźwięków i fal radiowych nieinwazyjny zabieg oczyszczająco-rewitalizujący. Urządzenie do wykonywania zaawansowanego zabiegu rewitalizująco-dotleniającego z wykorzystaniem ultradźwięków i fal radiowych to przełomowa technologia, która, wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu, zapewnia uzyskanie jednocześnie trzech efektów pielęgnacyjnych: złuszczania, wchłaniania podstawowych składników rewitalizujących skórę oraz naturalnego dotlenienia skóry. Zabieg trwa około 40 minut, jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji – możesz wykonać go bezpośrednio przed walentynkową randką.

Przygotowania do romantycznego wieczoru możesz rozpocząć, wykonując ujędrniający termolifting. Podczas tej procedury zabiegowej produkcja kolagenu zostaje zwiększona o około 30%, co zapewnia natychmiastowy efekt termoliftingu, czyli napięcia skóry pod wpływem wysokiej temperatury. Doskonałym rozwiązaniem modelującym owal twarzy oraz przynoszącym znakomite efekty liftingu i redukcję zmarszczek jest również skoncentrowana, tripolarna fala radiowa. To jedyne urządzenie, które działa jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie.

Podczas walentynkowej kolacji chcesz oczarować ukochaną osobę spojrzeniem? Skóra wokół oczu jest cienka, delikatna i wrażliwa, narażona na powstawanie zmarszczek, ale na takie problemy nasi specjaliści również dysponują wachlarzem rozwiązań, które nawilżą, ujędrnią i odmłodzą Twoje spojrzenie. Jednym z nich jest zabieg karboksyterapii, dzięki któremu Twoje spojrzenie znów nabierze blasku, a cienie pod oczami i zmarszczki zostaną zredukowane.

Podaruj bliskiej osobie receptę na piękną i młodą skórę

Miłość trzeba pielęgnować, a walentynki to idealny dzień, by odpowiednio zadbać o ukochaną osobę. Karta podarunkowa na dowolne usługi w Klinice ESTELL to z pewnością oryginalny i zawsze trafiony prezent dla bliskiej osoby. Dzięki karcie, osoba obdarowana sama może podjąć decyzję, z jakich zabiegów i kiedy skorzysta. Aby przedłużyć efekt zabiegów wykonywanych w naszej klinice, do każdej karty podarunkowej zakupionej do 16.02.2019 r. dodajmy nasze niezwykłe kremy ESTELL. Kremy ESTELL kryją recepturę na piękną i młodą cerę – posiadają kompozycje najwyższej jakości odżywczych składników aktywnych. Nie mamy wątpliwości, że osoba obdarowana innowacyjną recepturą kremu ESTELL poczuje się w tym dniu wyjątkowo.