Zanim odkryjesz ciało na plaży. Bikini body dzięki zabiegom!

2 min
30/07/2021

Bikini body to marzenie każdej kobiety, zwłaszcza w okresie letnim, kiedy odsłaniamy ciało na plaży czy na basenie. Niestety, zdarza się, że tkanka tłuszczowa nagromadzona w newralgicznych partiach ciała, takich jak brzuch, pośladki czy uda, jest bardzo trudna do usunięcia tylko poprzez aktywność fizyczną i zdrową dietę. Wówczas z pomocą przychodzą medycyna estetyczna i zabiegi modelujące. Przed tegorocznymi wakacjami szczególnie polecamy dwa z nich: zabieg modelowania sylwetki – drenaż limfatyczny w połączeniu z masażem próżniowym oraz zabieg ujędrniający Bioline.

Z tekstu dowiesz się:

Wszyscy uwielbiamy lato – długie, ciepłe dni, mnóstwo słońca, wakacyjne urlopy i wyjazdy. Niestety, dla wielu osób lato bywa czasem nasilenia się kompleksów związanych z wyglądem ciała. Każdy chce prezentować szczupłe, smukłe ciało na plaży czy na basenie, ale perfekcyjne bikini body jest trudne do wypracowania nawet przy stosowaniu zasad zdrowej diety oraz aktywności fizycznej. W pewnych częściach ciała – np. na brzuchu, w okolicach pośladków, ud czy bioder – częstym zjawiskiem jest gromadzenie się tkanki tłuszczowej, której bardzo trudno pozbyć się nawet intensywnymi ćwiczeniami.

Osobom, które marzą o smukłym, zgrabnym bikini body – i to nie tylko na okres wakacji – z pomocą przychodzi nowoczesna medycyna estetyczna. W ofercie naszej kliniki ESTELL bez problemu można znaleźć bezpieczne i skuteczne zabiegi ujędrniające, wyszczuplające i modelujące sylwetkę, które pozwolą pozbyć się niedoskonałości estetycznych, i to w zaledwie kilka tygodni! W tym sezonie letnim szczególnie polecamy zabieg ujędrniający – drenaż limfatyczny w połączeniu z masażem próżniowym oraz zabieg modelujący Bioline.

Zabieg ujędrniający – drenaż limfatyczny w połączeniu z masażem próżniowym – na czym polega?

Jednym z najnowocześniejszych zabiegów modelujących sylwetkę jest drenaż limfatyczny w połączeniu z masażem próżniowym, którego właściwości ujędrniające, wyszczuplające i modelujące opierają się na pracy mechanicznych głowic masujących, wyposażonych w rolki z mikrootworami. Głowice te poprzez podciśnienie zasysają kolejne fragmenty skóry, poddając ją intensywnemu masażowi – dzięki temu rozbijana jest nagromadzona tkanka tłuszczowa, pobudzone zostają naturalne procesy naprawcze organizmu, przyspiesza produkcja włókien kolagenu i elastyny, czyli białek odpowiedzialnych za jędrność i elastyczność skóry.

Drenaż limfatyczny w połączeniu z masażem próżniowym to nie tylko zabieg ujędrniający uda, brzuch czy pośladki. Wskazań do jego wykonywania jest bowiem więcej – zalicza się do nich:

  • redukcję tkanki tłuszczowej,
  • redukcję cellulitu,
  • kompleksową regenerację ciała po ciąży i porodzie,
  • redukcję blizn,
  • usuwanie obrzęków limfatycznych,
  • wspomaganie leczenia chorób naczyniowych,
  • relaks po intensywnym wysiłku fizycznym.

Zabieg ujędrniający – drenaż limfatyczny w połączeniu z masażem próżniowym warto przeprowadzić w serii – dla jak najlepszych rezultatów zaleca się od 12 do 16 sesji wykonywanych 2-3 razy w tygodniu (jeśli pacjentowi zależy na czasie, zabieg można przeprowadzać nawet codziennie). Ważne jest to, że jest on nieinwazyjny i bezpieczny – urządzenie nie rozciąga skóry, nie uszkadza jej i nie powoduje zasinień.

Zabieg Bioline – pomoc w walce o bikini body!

Inna propozycja dla osób, które chcą uzyskać pomoc w walce o zgrabne, smukłe ciało, to zabiegi z zastosowaniem profesjonalnych kosmetyków z linii Bioline. Zawierają one wiele dobroczynnych dla skóry składników, w tym unikalny kompleks pro-elasticity, który wnika w głębsze partie skóry, pobudzając produkcję kolagenu i elastyny, poprawiając strukturę skóry i zapewniając efekt drenażu oraz ujędrnienia.

Zabieg ujędrniający Bioline można stosować w obrębie brzucha, pośladków, ud, ramion oraz piersi. We wszystkich tych obszarach zapewnia ujędrnienie i poprawę napięcia skóry, jej silne nawilżenie i odżywienie, a także efekt drenażu limfatycznego.

Nawet jeśli zawodzą ćwiczenia i dieta, można się cieszyć idealnym bikini body – i to nie tylko w okresie wakacji, ale przez cały rok. Zapraszamy do kliniki ESTELL – nasi specjaliści dobiorą zabieg ujędrniający idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb!