Aneta Jarmuszewska

Jarmuszewska

LEK. STOM.

Aneta Jarmuszewska

  • Lekarz stomatologii

Wykształcenie

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu protetycznym, implantologicznym oraz w zakresie stomatologii estetycznej. Pracuje w zawodzie od 18 lat. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych konferencjach oraz sympozjach w kraju i za granicą m.in. PASE i CEIA. Ukończyła praktyczny kurs w zakresie diagnostyki i leczenia zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego oraz narządu żucia.

Specjalizacja

  • Lekarz stomatologii

O mnie

Lekarz stomatologii specjalizująca się w kompleksowym leczeniu protetycznym, implantologicznym i w zakresie stomatologii estetycznej. W swojej codziennej pracy wykorzystuje prawie dwie dekady doświadczenia, proponując swoim Pacjentom nowoczesne rozwiązania dla zdrowych i pięknych zębów.

Pani Doktor regularnie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w specjalistycznych kursach medycznych, np. z zakresu diagnostyki i leczenia zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego oraz narządów życia.

Uczestniczka licznych konferencji i sympozjów w kraju i za granicą, m.in. PASE i CEIA, całą zdobytą wiedzę i umiejętności przekłada na tworzenie innowacyjnych i skutecznych procedur dla Pacjentów.

Zapraszamy na konsultacje!

Klinika

Lek. stom. Aneta Próba-Jarmuszewska przyjmuje pacjentów w:

  • Klinice Estell Forest, ul. Burakowska 14 Warszawa