Aneta Jarmuszewska

Jarmuszewska

LEK. STOM.

Aneta Jarmuszewska

  • Lekarz stomatologii

oddział

FOREST, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 8:00-21:00,
sob.: 9-18:00

Wykształcenie

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu protetycznym, implantologicznym oraz w zakresie stomatologii estetycznej. Pracuje w zawodzie od 18 lat. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych konferencjach oraz sympozjach w kraju i za granicą m.in. PASE i CEIA. Ukończyła praktyczny kurs w zakresie diagnostyki i leczenia zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego oraz narządu żucia.

Specjalizacja

  • Lekarz stomatologii

O mnie

Lekarz stomatologii specjalizująca się w kompleksowym leczeniu protetycznym, implantologicznym i w zakresie stomatologii estetycznej. W swojej codziennej pracy wykorzystuje prawie dwie dekady doświadczenia, proponując swoim Pacjentom nowoczesne rozwiązania dla zdrowych i pięknych zębów.

Pani Doktor regularnie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w specjalistycznych kursach medycznych, np. z zakresu diagnostyki i leczenia zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego oraz narządów życia.

Uczestniczka licznych konferencji i sympozjów w kraju i za granicą, m.in. PASE i CEIA, całą zdobytą wiedzę i umiejętności przekłada na tworzenie innowacyjnych i skutecznych procedur dla Pacjentów.

Zapraszamy na konsultacje!