Beata Szwarc

Beata Szwarc

LEK. STOM.

Beata Szwarc

  • Lekarz stomatologii

oddział

FOREST, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 8:00-21:00,
sob.: 9-18:00

Wykształcenie

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu protetycznym, implantologicznym, chirurgii stomatologicznej oraz w zakresie stomatologii estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych kursach oraz sympozjach w kraju i za granicą m.in. EOA, PASE, CEIA, podyplomowym programie prof. Markusa Hurzelera z zakresu Mikrochirurgii, Chirurgii periodontologicznej, Chirurgii Plastycznej Przyzębia, Implantacji w Strefie Estetycznej oraz praktycznym kursie okluzji w diagnostyce i leczeniu zaburzeń funkcjonalnych i estetycznych narządu żucia u dr hab. n. med. Jana Pietruskiego.

Specjalizacja

  • Lekarz stomatologii

O mnie

Lekarz stomatologii, ekspert w zakresie kompleksowego leczenia protetycznego, implantologicznego, a także w obszarze chirurgii stomatologicznej i stomatologii estetycznej.

Poszerza swoje kompetencje, biorąc aktywny udział w licznych kursach i sympozjach naukowych – w kraju i za granicą. W swoim dorobku ma m.in. ukończenie kursów EOA, PASE, CEIA, a także podyplomowego programu prof. Markusa Hurzelera z zakresu Mikrochirurgii, Chirurgii periodontologicznej, Chirurgii Plastycznej Przyzębia, Implantacji w Strefie Estetycznej. Ukończyła również prkatyczny kurs okluzji w diagnostyce i leczeniu zaburzeń funkcjonalnych i estetycznych narządu żucia u dr hab. n. med. Jana Pietruskiego.

Zapraszamy na konsultacje!