Izabela Styś

Izabela Styś

Izabela Styś

  • higienistka stomatologiczna

oddział

Klif, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 8:00-21:00,
sob.: 9:00-18:00

Wykształcenie

Higienistka Stomatologiczna, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Higiena Stomatologiczna. Stale poszerza swoją wiedzę, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami w profilaktyce stomatologicznej. Aktywnie uczestniczy w kongresach, kursach, szkoleniach, wydarzeniach stomatologicznych.

Warszawski Uniwersytet Medyczny – kierunek Higiena Stomatologiczna. Temat pracy licencjackiej „ Wpływ czynników ryzyka na rokowanie, przebieg i leczenie zapalenia przyzębia wg nowej klasyfikacji.”

Wyższa Szkoła inżynierii i zdrowia, kierunek kosmetologia. Temat pracy magisterskiej: „Innowacje na rynku produktów do higieny jamy ustnej/ badanie rynku kosmetycznego„

Doświadczenie

Specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnej higienizacji jamy ustnej według protokołu GBT, wybielaniu zębów metodą gabinetową oraz treningu higieny jamy ustnej.

W swojej praktyce stawia szczególny nacisk na komunikację z pacjentem oraz jego komfort w trakcie wizyty. Chętnie pomoże w dobraniu  produktów do codziennej oraz specjalistycznej pielęgnacji higieny jamy ustnej oraz wytłumaczy jak prawidłowo ich używać. W wolnej chwili zajmuje się prowadzeniem swoich mediów społecznościowych oraz podróżowaniem.