Aleksandra Soplińska-Bornsztajn

Aleksandra Soplińska Bornsztajn

LEKARZ

Aleksandra Soplińska-Bornsztajn

  • Specjalista medycyny estetycznej

oddział

FOREST, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 8:00-21:00,
sob.: 9-18:00

oddział

Klif, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 8:00-21:00,
sob.: 9:00-18:00

Wykształcenie

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Wykłada na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. szpitalach w Danii i we Włoszech. Benificjentka stypendium Ministra Zdrowia za przeprowadzone badania.

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny z wyróżnieniem. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna oraz słuchaczką studiów podyplomowych na kierunku Metodologia Badań Klinicznych.

 

Członkini Międzynarodowego Towarzystwa Trichoskopowego, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Ageing.

Odbyła kilkanaście szkoleń z zakresu medycyny estetycznej (laseroterapia, techniki zabiegowe z użyciem wypełniaczy tkankowych i biostymulatorów), trichoskopii oraz dermatoskopii.

Specjalizacja

  • Specjalista medycyny estetycznej
  • W trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

O mnie

Jestem wielką miłośniczką pizzy, dobrego wina oraz sportów wodnych. Moją pasją jest edukacja pacjentów — tworzę treści na profilu instagramowym @dr_menopauza.

W swojej pracy zawsze kieruję się holistycznym podejściem do Pacjenta oraz nurtem „positive ageing”. Dążę do jak najbardziej naturalnych efektów oraz najlepszej poprawy jakości skóry, która powinna zaprocentować na wiele lat. Interesuje mnie czas przejścia menopauzalnego oraz wpływ estrogenów na skórę i włosy.