Beata Wyrębek

Beata Wyrębek

Dr

Beata Wyrębek

  • Stomatolog
  • Periodontolog

oddział

FOREST, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 8:00-21:00,
sob.: 9-18:00

Wykształcenie

Ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny na kierunku lekarsko-dentystycznym Wydziału Lekarskiego otrzymując dyplom z wyróżnieniem.

Ukończyłam również 3-letnie podyplomowe studia z zakresu medycyny estetycznej w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie.

Doświadczenie

Od 2014 pracuję w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie zajmuję się problemami śluzówkowo-dziąsłowymi, które stały się tematem mojej pracy doktorskiej.

Wyniki prowadzonych badań naukowych na bieżąco publikuję z innymi współautorami w specjalistycznych czasopismach medycznych.

W latach 2017- 2021 roku pracowałam w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie.


O mnie

Wykonuję zabiegi z zakresu periodontologii, dotyczące problemów śluzówkowo-dziąsłowych, recesji dziąsłowych oraz prowadzę pełne leczenie pacjentów z chorobą przyzębia (leczenie chirurgiczne i niechirurgiczne). Ponadto zajmuję się odbudową protetyczną i zachowawczo-estetyczną.

Pracuję w powiększeniu używając lup oraz mikroskopu stomatologicznego.

Uczestniczę w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach dotyczących periodontologii.

Stały rozwój oraz połączenie pracy klinicznej z pracą naukową pozwalają mi na stosowanie najlepszych i najnowszych rozwiązań leczniczych u moich Pacjentów.